Krauterhof Anti-Cellulite Gel 250 ML (Selülit Karşıtı Jel)

Krauterhof Anti-Cellulite Jel, güçlü etken madde kompleksi sayesinde, portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına yardımcı olurken, kokusu ile tazelik ve ferahlık hissi verir. Spor ve diyetle desteklendiğinde; kullanım sonucunda portakal kabuğu görünümünde gözle görülür bir pozitif etki fark edilecektir. Formülasyonunda Kafein, Carnitine, nane yağı, biberiye ve Panthenol bulunmaktadır. Cilt kontürünü düzenlemeye yardımcı olurken, aynı zamanda nemlendirme de sağlar.

Kullanım: Akşamları, ihtiyaç duyulan bölgeye masaj yapılarak uygulanır. Uygulama esnasında veya sonrasında 15-30 dakika arasında değişen bir ısınma etkisi görülebilir. Bu ısınma etkisi, etken maddelerin etki mekanizmasından kaynaklanmaktadır. Isıtıcı etki, cilt tipine ve uygulama miktarına göre değişebilir. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır.

Arkadaşlar, ben 4 gündür Krauterhof kullanıyorum.Uygulayacağınız bölgeyi temizleyip öyle uygulayın. Yanmayı hissedeceksiniz :)) Cildinizin rengi bile değişiyor, kendine geliyor :)) Alman ürünü. 4 günde bile değişti cildim. Bol bol su içmeyi unutmayın.
Gecen sene iki kutu kullandım yok böyle birşey.Müthiş bir ürün.Ürünü eczaneden çok da inanmayarak almıştım.Fakat o kadar memnun kaldım ki ikinci kutuyuda kullandım.Geçenlerde cosmetica da gördüm hatta yeni gelen bir şok serumu da varmış eee mevsim gedli yaza hazırlanmak lazım.Hemen aldım ikisini de.Fiyatları çok uygun ve başarılı bir ürün.
Alaraince, Kullandim.org
Vay canına bu ürün cayır cayır yakıyoooo. işe yarayacağı burdan belli valla, resmen alev alev sürdüğüm yerler, ben böyle bişey görmedim
Öncelikle benim selülitlerim ne çok az ,ne de çok fazla ikisinin arasında .Yoğun stresin geri dönüşümü ne yazık ki bu.Ama 15 günlük kullanım sonrası sonuçlar şaşırtıcı.Gerçekten ciddi anlamda görüntüde değişim var.Selülitlerdeki azalmalar gözle görülür derecede.Bu kremi çok sevdim
Bu jel gerçekten çok etkili ve çok faydalı ben geçen sene bir kutu bitirmiştim..çok faydasını gördüm jeli sakın elinizle sürmeyin eldiven kullanın iyice sürüp masjla bölgeye yedirin ….selüliti bırakın inceltiyor bile..ben jeli sürdükten sonra streç film sarıp yürüyüşe gidiyordum.çokta faydasını gördüm…Alman markası ve fiyatı oldukça ucuz diğer selülit ürünlerine kıyasla…
2 haftaya yakındır bu ürünü kullanıyorum..Selülit için..İlk sürdükten 5 dakika sonra sanki beni ateşin ortasına atmışlar gibi cayır cayır bacaklarım yandı 🙂 ”-Allahım sana geliyorum” dedim ..Neyse ki 20 dakika sonra geçti.. Eee dedim bu ne böyle..Meğer içeriğinden ötürü cildin altına nüfus etmesini sağlıyor ,thermo özelliğinden ötürü ısıtıyor ve yağ hücrelerini küçültüyor.. Tabii ısıyı dışardan dokunduğunuzda hissetmiyorsunuz.. Gerçekten etkiyi görmeye başladım ..
Gerçekten gözle görülür derecede faydasını gördüm tek kullanımda bile büyük fark yaratıyor, düzleştiriyor ve sıkılaştırıyor deriyi. ama çok yakıyor yaa.
Bu krem gerçekten işe yarıyor. Bence yanıp yanmamasına çok takılmayın benide yakmıyor. Ben sürüyorum akşamları sonrada kabak lifiyle masaj yapıyorum sertçe. Selülitlerimde aşırı iyileşme var. Ki benim selülitlerim vücudumdan bağımsızlığını ilan edecek kadar çoktu.
dört gündür sadece akşamları yatmadan önce kullanıyorum. özellikle duştan çıktıktan sonra sürüldüğünde çok ciddi yanma hissi veriyor. ilk kullandığımda alerji yaptığı için yandığını sandım. daha ikinci günde cildimde yumuşaklığı farkettim. bugün dördüncü gün ve gözle görülür bir şekilde selülitlerde azalma var. kreme başlamadan önce sağlıklı beslenme ve yürüyüşe başladım. çok forumda yorum okudum henüz olumsuz bir yazı okumadım. şiddetle tavsiye ederim.
Deniz Ayan, Kullandim.org
Jel kıvamında ve yapışkan değil. Her akşam düzenli sürüyorum gözle görülür şekilde sonuç aldım. Düzenli kullanımla cilt yumuşacık oluyor ve nemlendiriyor,ferah bir kokusu var bana limon kokusu gibi geldi,rahatsız etmiyor.
Satın al

İlgili Ürünler