Krauterhof Anti Selülit Jeli

Sevgili Shewolf’un bloğunda tavsiye ettiği  bu kremi okur okumaz kremi aramaya başladım. Watsons’da olduğunu duyunca önce tel.açtım. Yakından ilgilendiler ve kendilerinde bulunduğunu söylediler. Hemen gidip  Panora Watson’s’dan aldım. Bir süre denemeden yorumda bulunmak istemedim. Çünkü piyasada bulunan hemen hemen bütün selülit kremlerini denemiş ve bu uğurda bir servet ödemiş biri olarak böyle ürünlere pek inanmıyorum.  

Bu tarz ürünlerde klasik uygulama şudur: Ürünü düzenli kullanın, masaj yaparak yedirin, yürüyüş yapın, bol su için, yediklerinize dikkat edin:) Bunları yapınca zaten ekstra ürüne gerek kalmıyor ki:)  Sabah akşam sürdüğünüz kremlerle cildiniz güzelleşiyor veya çok ender geçici düzgünleşme sağlıyor o kadar. Selülit öyle bela birşey ki tek başına kremle falan geçmez. Olaya çok ciddi yaklaşmak lazım.

 

 

 

Neyse bu kadar ukalalıktan sonra gelelim ürünümüze. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Ve gerçekten işe yaradığını gördüğüm ilk krem diyebilirim. 

 

Saç kremi gibi yoğun bir yapısı var. Sürdükten 5 dakika sonra “Yandım Allah” diye dolaşmaya başlıyorsunuz.  Yani elinizi yıkamadan sakın yüzünüze falan değdirmeyin. Yaklaşık 30 dakika içinde alevler sönmeye başlıyor:))  Bu ısıyla birlikte yağ hücreleri küçülüyormuş.

Tek başına kullanıldığında etkisi ne olur bilemiyorum. Ben bir süredir diyetistene gidiyorum ve her gün yürüyüş yapıyorum. Ancak bu ürünle birlikte daha farkedilir sonuçlar almaya başladım. Sanki bacaklarımdan fazla ödemi de atıyor. 

Sonuç olarak ben  memnunum bittiğinde derhal yenisini alacağım. 

http://trendyandfriendly.blogspot.com.tr/2012/06/krauterhof-anti-selulit-jeli.html