ANTİ SELÜLİT JELİ

Selamlar :))
Biz kadınların en büyük sorunlarından biri selülittir. Selülitim yok diyen kadın varsa gitsin atlasın köprüden! Üzülmeyin kızlar bende artık bu selülit soruna el attım. Konuya bakışımı belirtmek için kısa bir anı anlatayım, 3 sene evvel falandı sevgilim bana dedi ki’yaşına göre çok selülitin var!’ Sana ne be diye cevap verdim ve yemeye içmeye,portakal kabuğu görüntüsünü büyütmeye devam ettim. Ne zaman mı aklım başıma geldi? Son 1 senedir falan, sevgiliyi çiroz kızlara kaptırma korkusu da var tabi. Neyse ben diyete başladım spora başladım derken biraz azalttım selülitlerimi ama hiç krem alıp kullanmadım,krem kullanmayı zahmetli ve gereksiz buluyordum. 22 haziranda #özelizbizbloggerızbiz etkinliğinde sponsor olan krauterhof firmasının hediyelerinden biri de selülit kremi oldu.Denemeye başladım çünkü çook merak ediyordum etkisi ne olacak diye.Yaz mevsimi bitmeden de yorumlamak istedim belki aranızda denemek isteyen olur.
krauterhof anti cellulit gel

Alman markası olan krauterhof selülit kremi kavanoz içerisinde ve 250 ml,fiyat olarak 35 – 40 lira arasında değişiyor galiba.

krauterhof anti cellulit gel

Etkilerine bakacak olursak süper bir ısıtma etkisi var. Kışın sür, bir süre hiç üşümezsin o derece. Sürdükten kısa bir süre sonra bir yanma etkisi başlıyor  ve bu etki yarım saat falan sürüyor. İçerisinde etken madde olarak kafein,carnitin,nane yağı,biberiye ve panthenol var,galiba hamileler kullanamaz.
Akşamları sürülmesi tavsiye ediliyor,aslında spordan önce sürmek daha iyi olabilir ama uzun zamandır spora gitmiyorum o sebeple en kısa zamanda ürün bitmeden spora başlasam daha iyi olacak.

krauterhof anti cellulit gel
Jel kıvamında ve yapışkan değil. Her akşam düzenli sürüyorum gözle görülür şekilde sonuç aldım. Ay tabi buraya basen fotomu atamam! 

Düzenli kullanımla cilt yumuşacık oluyor ve nemlendiriyor,ferah bir kokusu var bana limon kokusu gibi geldi,rahatsız etmiyor.

Uzun zamandır düzenli kullandığım kutu içerisinden belli :)) Gerçekten etkili bir krem biberiye yağından öyle bir alev alev yanıyor ki yıkamamak için kendimi zor tutuyorum. Ürünü sürdükten sonra ellerimi de mutlaka yıkıyorum çünkü değdiği yeri yakıyor 🙂 ürün bitince tekrar alacağım ve gelecek yaza bende selülitsiz olacağım. Sizde bu ürünü denediniz mi? Selülit ile nasıl mücadele ediyorsunuz?