KRAUTERHOF ISITICI MASAJ JELİ

Bugün sizlere tanıtmak istediğim ürün krauterhof markasına ait ısıtıcı etkili masaj jeli#sedavesenailekışamerhaba etkinliğimizde fulser tarafından gönderilen masaj jelini birlikte inceleyelim.

Düzenli olarak spor yaptığımı bilenler biliyor. Düzenli spor yapıyor olmam profesyonel pilates yaptığım anlamına gelmiyor. Daha önceleri pilates yaparken kendimi sakatladığım zamanlar ağrıyan yerlerimi sıcak su ile ovardım,şimdiyse o ilkel yönteme bay bay dedim :))

Kırmızı yarı şeffaf bir rengi var ürünün. Kas ağrılarına masaj yaparak sürüyorum ve bir kaç dakika sonra sürdüğüm yer hafif hafif ısınmaya başlıyor. Etkisi ağrının şiddetine göre hemen geçiyor. Basit bir zedelenmeyse ısıyı takiben rahatlama sağlıyor ancak daha yoğun bir kas ağrısı çekiyorsam günde iki defa uygulamam gerekiyor.Genel olarak memnun kaldığım bir ürün oldu. Bitince tekrar alınacaklar listesinde.

krauterhof ısıtıcı etkili masaj jeli
Sizlerde çalışma şartlarından dolayı yada farklı sebeplerden kas ağrısı çekiyorsanız bu ürüne bir şans vermelisiniz. Krauterhof ısıtıcı etkili masaj jelini watsons ve eczanelerde bulabilirsiniz.

http://nypdsena.blogspot.com.tr/2015/02/krauterhof-isitici-masaj-jeli.html