KRAUTERHOF ISITICI MASAJ JELİ

Özellikle; hareketsizlik, yanlış pozisyonlarda oturuş/yatış, uzun süreli bilgisayar kullanımı, stres, bazı hastalıklar, ters hareket vb. nedenler, vücudumuzda bazı kasılma ve tutulmaya neden oluyor. Ve ne yazık ki hareket kısıtlanması ile acı bir ağrıya neden oluyor.

Böyle durumlarda hepimiz, rahatsızlık duyduğumuz o bölge için, masaj, sıcak su kompresi, ağrı kesici ilaç gibi çözüm yollarına başvuruyoruz hemen. Böyle bir durumla karşılaştığımda ısıtıcı masaj jeli kullanıyorum son dönemlerde.

krauterhof, ısıtıcı, masaj jeli, almanÜnlü Alman markası Krauterhof’un ürünü olan bu ısıtıcı masaj jeli; markanın diğer ürün içeriğinde de yer alan kırmızı asma yaprağı, at kestanesi ekstresi gibi ağrı kesici ve rahatlatıcı özelliğe sahip bitkiler içeriyor.

Anneannemin yıllarca kullandığı “vicks” kadar yoğun ve keskin olmasa da yine nispeten belirgin bir kokuya sahip. Fakat, kesinlikle rahatsız edici değil.

krauterhof, ısıtıcı, masaj jeli, almanKasılma/tutulma problemi olan bölgeye masaj yaparak uyguladığınız bu ürün, anında etki etmeye başlıyor. Geçtiğimiz hafta, tutulan ve sağa/sola çeviremediğim boynuma ne yapsam diye düşünürken aklıma gelen bu ürünle o sıkıntıdan çok kısa sürede kurtuldum. Jel uyguladığım boyun bölgem inanılmaz şekilde ısındı ve çok kısa bir sürede gevşeme ve rahatlama yaşadım. Günde birkaç kez kullanabileceğiniz bu jel, gerçekten işime çok yaradı. 250 ml.lik ambalaja sahip olmasına rağmen özellikle, gün içerisinde fazlaca bilgisayar başında kalan eşim ve dizlerinde sıkıntı yaşayan annem sayesinde ürün, çok kısa sürede bitecek gibi görünüyor.

http://sihirlimavi.blogspot.com.tr/2015/01/krauterhof-istc-masaj-jeli.html